Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvvizsga! Kizárhatnak?

Nyelvvizsga! Kizárhatnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lassan 1 hónapja voltam nyelvvizsgázni, 1 hét múlva derülnek ki az eredmények és nagyon ideges vagyok, mert én direkt radírozható tollal írtam meg az írásbeli részét plusz ugye a magnós válaszokat, mert nem akartam firkálni pl a level közben meg stb.


És most olvastam el a vizsgaszabályzatot, mert mar ezen idegeskedtem, ott annyi van írva, hogy hibajavító nem megengedett. Plusz ugye ezek az általános dolgok hogy segédeszközök , jegyzetek, telefon, stb.. de erre vonatkozóan csak annyit találtam, hogy kék vagy fekete színű tollal kell kitölteni a dolgokat.


Szerintetek ebből baj lehet?


2022. ápr. 15. 13:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Éppen lehet. A hibajavító is amiatt nem megengedett, hogy utólag pl a tanár ne javíthasson bele. Látszódjon minden. Ez a radírozható toll is problémás lehet. De annak is van limitje, ha nem feltűnő, hogy át lett írva a szöveg baj nem lesz.

Zh-t, vizsgát ilyen tollal hasonló okok miatt nem is szoktam írni. Bár ott ugye álltalában az a tanár javítja akinél írom. De soha nem lehet tudni.

2022. ápr. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha feltűnik nekik kizárható vagy. Én a helyedben inkább a helyes javítás menetét tanulnám meg és kidobnám ezt a tollat, mert ezért mashol is komolyan megütheted a bokád. Egy vonallal áthúzod zarójelbe rakod. Ha bizonytalan vagy a válaszokban először ceruzával dolgozz, majd ird át tollal.
2022. ápr. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ha feltűnik nekik, kizárható vagy... és nem tudom mid van, de az olcsóbb változatok kézbe véve is elkenődnek... a dolog tanulsága, hogy dobd ki azt a szrt, nem jó semmire.
2022. ápr. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha feltűnik nekik, hogy ott van alatta egy csomó szöveg, akkor igen. Max azt mondod majd, ha fel kell lebbezni, hogy ceruzával dolgoztál először és annak maradt ott a nyoma.
2022. ápr. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ceruzaval lehet dolgozni a nyelvvizsgán, csak azt at kell irni tollal. Itt nem az lesz a baj, hogy sok minden van alatta, hanem hogy ezek a tollak olyanok hogy nagyon konnyen elkeni okez minden. Pusztán a kezedet vegighuzod a szövegen, ami nyilvan értékelhetetlenné teheti a munkát.
2022. ápr. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha te direkt ezt a tollat hasznaltad az utasitasok ellenere, akkor igy jartal.
2022. ápr. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Utolsó


Semmilyen utasítás nem volt erre vonatkozóan.


Kék v. fekete toll. Hibajavito használata nem megengedett. Ennyi volt ezzel kapcs a vizsgaszabalyzatban

2022. ápr. 16. 17:42
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Magadtól is lehetett volna ennyi eszed, hogy nem írsz ilyennel és nem, nem a vizsgaszabályzat miatt. Maguktól is el tudnak kenődni ezek a tollak, nem is tudom, minek találták ki, semmire nem jól. Bízzunk benne, hogy nem lesz gond, de legyen ez egy tanulság, dobd ki.
2022. ápr. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Most írtad le hibajavító használata nem megengedett. Szerinted az a toll ami kiradírozza magát nem számít annak? A hibajavítót azért nem engedik mert simán rárakja a javító tanár a hibás részekre, átírja és úgy van meg a vizsgád, hogy közben nem is te írtad. Nyílván a javító toll is így működik, csak szimplán kiradírozza és úgy írja át.
2022. ápr. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Meglett a nyelvvizsga!!:)
2022. jún. 23. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!