Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A Languagecert nyelvvizsga...

A Languagecert nyelvvizsga még mindig olyan ‘’rossz’’ mint ahogy pár éve irtátok, hogy rengeteg embert megbuktatnak úgy hogy az egyik része 90% a másik meg 35? Vagy azóta valamit változott?

Figyelt kérdés
És most voltam a márciusin még nincs eredmény de pár nap és lesz…rengeteget készültem és nagyon remélem hogy nem kell mégegyszer mennem
2022. ápr. 12. 06:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez érdekelne engem is, nyár végén tennék felsőfokút. A tied milyen lett végül?
2022. jún. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is idén voltam a Languagecertnél angol C1-ezni. Lehet, hogy szigorúan nézik, hogy mennyire beszélsz folyékonyan és milyen a szóhasználatod, de ha tényleg jól tudsz angolul, akkor nem fognak tudni annyira belekötni, hogy megbukj, max nem lesz 90%.
2022. okt. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Viszont azt még hozzátenném, hogy bár nem buktam meg, a szóbelimet eléggé lehúzták. Mindent értettem, amit kérdezett a vizsgáztató, és reagáltam is mindenre, a feladatokat is jól értelmeztem elsőre, de így is 60% lett a beszédértés..
2022. okt. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!