Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit gondoltok erről a módszerről?

Mit gondoltok erről a módszerről?

Figyelt kérdés
[link]
2022. máj. 3. 20:38
 1/4 anonim válasza:
76%
Szerintem nagyon ötletes, lehetséges ha kitartó az ember, én is elég sokat tanultam vele, csak sajnos a kitartásom nem volt meg...
2022. máj. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Jesszus! 17 perc utan meg mindig nrm nyogte ki mi a csoda modszere. Tipikus amerikai szofosas.
2022. máj. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 NTBS ***** válasza:
65%
Sok rizsa duma.
2023. márc. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem hallottam még erről a módszerről, de így elsőre tetszik, én mindenképp ki fogom próbálni. Kitartás valóban szükséges hozzá, de senki se mondta, hogy könnyű megtanulni egy nyelvet.

Igazából csak jól jöhetsz ki belőle, mert manapság tele van az internet ingyen letölthető könyvekkel, tehát ha esetleg nem válik be, akkor se buktál rajta tízezreket. Napi fél óra pedig nem sok, ha azt nézzük, hogy átlagosan mennyi időt tölt az ember mindenféle kütyü nyomkodással.

2023. márc. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!