Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Albán nyelvoktatás, tanfolyam...

Albán nyelvoktatás, tanfolyam online?

Figyelt kérdés
Sajnos friss infókat itt nem találtam csak régi kérdéseket, így szeretném tudni hogy az internet fejlődésével és az albánok megnövekedett létszámával van-e lehetőség magántanárral nyelvet tanulni.

2022. máj. 10. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre én is figyelek...
2022. máj. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Eddig azt hittem, rajtam kívűl nem nagyon tanul senki albánul... de úgy látom legalább hárman vagyunk. Én is beállítottam figyeltnek...


Ha jól tudom Dienes Tibor vállal albán oktatást, bár nem vagyok biztos benne, hogy jobban beszél, mint én. Aztán van itt egy csomó koszovár pék az országba, szerintem lehet velük erről dumálni, pláne ha pénzt is belobogtatsz... talán még jobb, ha megteheted elmész a koszovár pékségbe dolgozni és a koszovoi kollégáidtól probálsz minden nap folyamatosan tanulni... így pénzt is keresel és tanulsz is. Mondjuk én akkor szoktam tanulni, ha Albánba vagyok...


Aztán ha nem magyarból indulsz ki, hanem angolon át tanulod, akkor a neten is találsz manapság segítséget, mégha Duolingo albán nincs még, akkor is.


Ajánlánám még Murányi Péter Természetes nyelvtanulás c könyvét, az én gondolkodásom teljesen megváltozott tőle.

2022. aug. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 K.Bettina01 válasza:
Kedves Kérdező! Én tanítok albán nyelvet magánóra keretében online. A nyelvtant albanológia szakon külföldön tanultam meg, a köznyelvet és a dialektusok közötti különbségeket pedig az élő nyelvi környezetben sajátítottam el. Ha még aktuális, írj kérlek üzenetet!
jan. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!