Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Intenzív nyelvtanfolyamnak...

Intenzív nyelvtanfolyamnak van értelme?

Figyelt kérdés

Jelenleg középszint alatt vagyok angolból, kétlem, hogy nyelvvizsgán átmennék, bár korábban már letettem, csak sokat felejtettem.

Most újra elkezdeném tanulni a nyelvet, szeretném felsőfokig elvinni. Kinéztem egy háromhetes, intenzív tanfolyamot, ami azt takarja, hogy munkanapokon 8tól 15ig tart.

A kérdés az, hogy ez az én esetemben vajon megéri vagy az ilyenek inkább már közvetlen vizsga előtt jobbak?

Egy ilyen "újrakezdő" embernekez is jó vagy inkább egy lassabb tempójú kurzust nézzek ki?

Mi szól ellene/mellette?


2022. máj. 22. 17:20
 1/1 anonim ***** válasza:
90%
Én 2* voltam szuperintenzív tanfolyamon és utólag azt làtom (sokféle nyelvtanulàs és nyelvszak után, ezt csak azért írom, hogy lásd kb. már mindenféle nyelvtanulást kipróbáltam) hogy ezek arra jók, hogy gyorsan ledarálják a dolgokat. Viszont bàrminek, amit meg akarsz ténylegesen tanulni, le kell ülepednie és ha minden nap teljesen új anyagot veszel nem fog. Igen, lehet megtanulod mi a szabály, de fontosabb, hogy használni is tudd. (Ezt nem csak a te szinteden javaslom, hanem minden szinten.)
2022. máj. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!