Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Alapfokú nyelvtudást középszin...

Alapfokú nyelvtudást középszintűként eladni?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem egy állásinterjúra, sanszos, hogy behívnak, mivel elég spéci tudás kell hozzá, ami nekem megvan, ráadásul kisebb vidéki városban. Nem is ez a lényeg, hanem hogy minimum közép, de inkább felsőfokú német nyelvtudás kell, amit főleg írásban kell használni. Nekem jelenleg alapok körül van, de aktívan tanulom. Angol felsőfokúm, emellett spanyol középfokúm van, amely utóbbit teljesen egyedül tanultam, még 10 évvel ezelőtt.(Szóval nyelvet tanulni tudok.)

Milyen jó taktikák vannak, amik profibbnak tüntetik fel a tudást, jobban el tudom adni magam? (Nyilván kihangsulyoznám, hogy folyamatosan tanulom, és célom elerni a magasabb szintet.)



2022. máj. 25. 09:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
22%
Értettük a kérdést, válaszoltunk rá. De ne add már el, hogy a logisztikusok agysebészek, te meg egyenesen Nobel-díjas vagy!
2022. máj. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem adom elő, de hogy mibe mit látsz bele az a te dolgod, sajnálom ha ezt látod. A szakmámban profi vagyok,de ez nem nagykepűség, hanem tény. Mindenki lehet profi a szakmájában, egy burkoló, egy hegesztő, egy vegyészmérnök, egy tanár, egy weces néni, mindenki. Az sajnos más kérdés mit honoralnak anyagilag is manapság.
2022. máj. 25. 16:10
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is úgy tutod, ha a szakmai részre rámész és begyakorolsz pár fordulatot, részletet. Azért ehhez a szükséges, hogy bármiről tudjál azért beszélni, ha úgy adódik, de alapvetően úgyis szakmai dolgokat fognak kérdezni.

Menj végig a sablonos interjú kérdéseken és készülj fel rájuk. (Még magyarul sem könnyű, szóval nem ciki, ha gyakorolsz rá.)

2022. máj. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
51%
Annyi, hogy a tolmácsgépet németre állítod. Nem nagy kunszt ;-)
2022. máj. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
54%

"Annyi, hogy a tolmácsgépet németre állítod. Nem nagy kunszt ;-)"


A legjobb módszer arra, hogy csupa hülyeséget írj és beégesd magad!

2022. máj. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Thunderfairy ***** válasza:
Az 1-es válaszoló korrectűl leírta. Ki fog derülni hogy nem vagy a megfelelő szinten és repűlsz. Miért nem angolból keresel valamit ha az jól megy???
2022. jún. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!