Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol nyelvtanfolyam (lehetőle...

Angol nyelvtanfolyam (lehetőleg online), ami kifejezetten a nyelvtanra megy rá?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kezdő, C1-es nyelvvizsgám is van, bár ezen a szinten már biztos nem vagyok, de egy erős középfokon igen. A munkám miatt fontos lenne a nyelvtanomat nagyon felhúzni, szinte hibátlanra, ehhez keresek tanfolyamot. NEM szeretnék beszédközpontú kurzust, meg merek szólalni angolul, ezzel nincs gond, nekem írásban kellene tudnom tökéletesen fogalmazni.

2022. júl. 12. 00:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Legjobb ha keresel egy magántanárt, mert a tanfolyamok általában nyelvvizsgára készítenek, és ott minden van. A magántanárnak meg el tudod mondani, hogy csak és kizárólag nyelvtanra van szükséged, és mást ne is hozzon, írást gyakoroljatok. Egyébként ajánlom az Oxford angol nyelvtankönyvet, abban szinte minden benne van az alapoktól.
2022. júl. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is a magántanárt javaslom ebben az esetben, mert ő kimondottan a TE hiányosságaidra megy rá.
2022. júl. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Magamat javaslom, ha nem vagyok túl tolakodó. Privátban nagyon szívesen segítek, ha gondolod.
2022. júl. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!