Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Intenzív nyelvtanfolyam...

Intenzív nyelvtanfolyam esetében vajon az online vagy a tantermes a jobb, melyik esetében lehet hatékonyabban, gyorabban eredményt elérni?

Figyelt kérdés
sajnos kicsit lusta vagyok tanulni, gondolom ebben az esetben a tantermes tanulás jobban motivál lévén közösen tanulunk és motivál a tanár jelenléte is. vagy tévedek?
2022. jún. 23. 21:11
 1/5 A kérdező kommentje:
még annyit hogy bőven felnőtt vagyok, nem diák és külföldi költözés miatt szeretnék nyelvet tanulni, nem a nyelvvizsgára gyúrok
2022. jún. 23. 21:14
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem jobban beválik a helyszíni, csoportos tanulás, de nem vagyunk egyformák.
2022. jún. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Tévedsz, az online kényelmesebb, az, meg hogy a tanár mennyire motivál, az az adott tanártól függ nem az oktatás helyszínétől.
2022. jún. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

aki lusta, egy tanteremben is lusta!

csak szólok, hogy az órák után otthon még keményen tanulni kell, nem úgy megy, hogy lemegy egy tantermi óra, és már nincs dolgod az anyaggal.

2022. jún. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a tantermi abból jobb, hogy nem tudsz közben véletlen sem màst csinálni, az otthoni pedig abból, hogy nem vesz el időt az utazásra. Viszont egy intenzív nyelvtanfolyam nagyon kevés időt fektet egyes dolgok begyakorlàsára, ami szerintem nagyon fontos ahhoz, hogy tényleg jól tudj valamit. Ehhez viszont idő, gyakorlàs és ismétlés kell.
2022. jún. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!