Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Francia tanulás? Mennyi idő...

Francia tanulás? Mennyi idő eljutni középfokig? Tényleg nagyon nehéz nyelv?

Figyelt kérdés

El szeretném kezdni tanulni a franciát szeptembertől. A Farncia Intézet kurzusait néztem, nem tudom, hogy azok mennyire jók. Valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata?

0-ról kb mennyi idő eljutni középfokra (gondolom heti 2-3 nyelvóra lenne). Angolul és olaszul és egy kicsit spanyolul is beszélek.



2022. júl. 22. 04:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel már két latin nyelvet beszélsz, nem lesz nehéz. A Francia Intézet kiváló, ott anyanyelvű tanárok tanítanak.

Én tagozatos voltam, heti 6 órában tanultuk. Többen harmadik év végén letették a középfokút.

Vágj bele! Sok sikert.

2022. júl. 22. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Hát mondjuk az túlzás, hogy két latin nyelvet beszélek, mert a spanyolt csak alap fokon tudom.
2022. júl. 22. 06:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez attól függ mennyit tudsz mellette gyakorolni és, hogy annak milyen a minősége.
2022. júl. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

jó drágák ott a képzések, de ha van rá lóvéd, menj.

nekem nincs, meg majdnem 100 km-re van tőlem.

2022. júl. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4 miért? Mennyibe kerül? Nyilván nem magánórákra mennék.
2022. júl. 22. 13:44
 6/8 anonim ***** válasza:
27%

20 tanarbol 10 anyanyelvu.


Kerdezo, te nem nezted az arakat? Tulajdonkeppen akkor mennyire komolyan gondolod a beiratkozast?


Arlista

[link]

2022. júl. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De igen néztem, de nekem ez egyáltalán nem drága. Nem értettem, hogy miről beszélsz.
2022. júl. 23. 09:03
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem Én beszéltem. Én nem akarok franciául tanulni, fôleg nem M.O-n.

De visszakérdeztél a válaszolonak, hogy miért mennyi.

Ja, cinikus magyar pökhendiség volt? Oké! 😂

2022. júl. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!