Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mekkora a különbség a középszi...

Mekkora a különbség a középszintű angol érettségi és a középfokú angol nyelvvizsga között?

Figyelt kérdés
Le akarom tenni a nyelvvizsgát, nem tervezek tanulni. Érettségi 5-os lett, 90%

2022. júl. 26. 13:07
 1/2 anonim ***** válasza:
84%

A középszintű érettségi B1, az emelt szintű B2-nek felel meg, a középfokú nyelvvizsga is B2 szintű. Szóval tölts ki néhány emelt feladatsort, vagy középfokú nyelvvizsga feladatsort, és meglátod hogy megy.


De ha nem tervezel tanulni, minek kérdezed? Lehet, hogy jót is fog tenni ha egyszer pofáraesel:))

2022. júl. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
61%

Én mindkettőt csináltam. A nyelvvizsga kicsivel nehezebb volt.

Szerintem, ha 5-ös lett az érettségi, akkor simán megpróbálhatod a nyelvvizsgát is tanulás nélkül. Én sem készültem rá és meglett. Pedig én kb. 3 évvel az érettségi után csináltam a nyelvvizsgát.

2022. júl. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!