Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kinek hol sikerült ķülföldi...

Kinek hol sikerült ķülföldi beszélgetőpartnert találni hanghívásos beszélgetésre?

Figyelt kérdés
Én appokon próbálkozom, meg fb csoportokban, de mindenki eltűnik, vagy nem ír vissza.

2022. júl. 26. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem külföldön.
2022. júl. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bejöttem a munkahelyemre. :)
2022. júl. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el valami játékot játszani ahol van erre mód.
2022. júl. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Discordon. Mondjuk nem nyelvtanulás volt a cél, csak összebarátkoztam pár emberrel, úgyhogy szoktunk szóban is beszélgetni.
2022. júl. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

És mire kellene külföldi ember hanghívásos beszélgetésre, nyelvtanulásra? Azért úgy elég unalmasnak fogsz tűnni, ha semmi téma nélkül beírod csoportokba, hogy nyelvtanulásra keresel beszélgetőpartnert, ne csodálkozz, hogy nem kapsz reakciót.


Van egy csomó alkalmazás/weboldal ahol lehet kamerával vagy mikrofonnal beszélni 1 vagy több személlyel is, csatlakozz be egy ilyen beszélgetésbe és kezdj el általános dolgokról beszélni velük

2022. júl. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!