Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen nyelvet érdemes az...

Milyen nyelvet érdemes az angol mellett tanulni ?

Figyelt kérdés

Diplomához kellene egy b2 szakmai nyelvvizsga az angolon kívül. Tehát nem szeretnék más országban élni , nem azért van szükségem még egy másik nyelvre . Nyilván fontos lenne , hogy valamilyen szinten a jövőben hasznos legyen . Elsősorban európai nyelvek érdekelnek mint a spanyol, olasz , német , a francia . Meg ezekre van lehetőség nálunk.

Melyiket érdemes ezek közül tanulni?



2022. aug. 3. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Európában a legnépszerűbb nyelv a német, és hazai pályán is sok német cég van, itthon leginkább azzal tudsz érvényesülni.
2022. aug. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Német
2022. aug. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor azt,a mihez a legtöbb motivációt érzed; amelyiket szívből tanulnád. Ilyenkor mindegy a racionális megközelítés. Angolt tartsd fent egy erős szinten, és mellette tanuld azt, amelyiket akarod.
2022. aug. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Márpedig úgy nem lehet nyelvet tanulni vagy választani hogy ha nem fogod tudni hasznosítani.


Ezek közül az összesben az a közös hogy akkor fogod tudni használni őket ha odamész.


Ebben az országban mind lehet hasznos ha olyan érdekeltségű cégnél kezdesz el dolgozni ahol az adott országgal kapcsolatai vannak.


Én olaszt választottam de én használom is.

2022. aug. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!