Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek is túl öreg...

Szerintetek is túl öreg vagyok és engedjem el? 25/N

Figyelt kérdés

Amikor leérettségiztem rögtön elvégeztem azt az egyetemet, amit szerettem volna.

Viszont jelenleg úgy érzem, hogy ez nem az én utam. Szeretnék nyelveket tanulni, esetleg egy másoddiplomát szerezni.

Sajnos a környezetem nem túl támogató, mindenki szerint gyereket kellene már vállalnom, és elfogadni, hogy akkor nem ezt választottam.

Nem szeretnék még kisbabát, nem gondolom, hogy öreg lennék egy új élet kezdetéhez. Ti mit gondoltok? Hogyan erősítsem magam, ha senki sem támogat?


2022. aug. 3. 22:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg azokat, akik azt mondják már gyerek kéne, hogy az ő életük mitől lenne jobb, ha neked gyereked lenne. Nem nekik kellene felnevelni. Én harminc vagyok, de még a hideg is kiráz a gyerek gondolatától és ha csak azért lenne, mert azt mondják kell, lehetséges, hogy úgy tekintenék rá, mint aki "tönkretette" a terveimet. Tudom, kicsit gonoszul hangzik.


Továbbá lehet, ha most tanulsz, szerzel egy jó munkát, később sokkal többet meg tudsz adni a gyerekednek.

2022. aug. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érezheti magát öregnek valaki 25 évesen bármihez? Nem is értem. Én is annyi vagyok, épp hogy csak idősebb, mint egy 18-20 éves, de már azért van egy kis élettapasztalatom. Szerintem nagyon jó kor ez, én lennék ennyi örökké. Ilyenkor még bármi lehet az emberből, ha akarja. Mit fogsz érezni 40-50-60 évesen, ha már most így érzel?
2022. aug. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
66%

"Hogy érezheti magát öregnek valaki 25 évesen bármihez? "


Újabb diploma szerzéséhez nyilván nem, de azért jópár dologhoz már bőven öreg egy 25 éves. Pl. balett táncos már nem lesz belőle és profi sportoló sem, operaénekes sem.

2022. aug. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nem vagy öreg
2022. aug. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!