Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » ELTE BTK Japán alapszak?

ELTE BTK Japán alapszak?

Figyelt kérdés

Az elmúlt időben egyre nagyobb érdeklődést mutatok a Japán nyelv iránt. Mivel szeretném elsajátítani a nyelvet belefogtam a tanulásába azonban csak itthon.(persze tudom, hogy ez nem olyan mint egy tanárral és, hogy egy idő után lehet meg is fogok akadni, de egyenlőre jól megy.)

Habár még messze vagyok ettől a kérdéstől, de szeretek előrre tervezni (de nyilván lehet addigra megváltozik a véleményem efelől) most viszont úgy gondolom, hogy szívesen akár foglalkoznák is a japán nyelvel. Emiatt keresgéltem és az ELTE BTK Japán alaszakon megakadt a szemem.


Kíváncsi lennék, hogy milyen feltételei vannak a felvételinek és, hogy minek kell lennie ahhoz, hogy felvegyenek.


előrre is köszönöm a válaszokat.



2022. aug. 8. 14:19
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia, a felvi oldalán látod a felvételi követelményeket.

[link]

2022. aug. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!