Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi fog történni, ha nem...

Mi fog történni, ha nem veszem át a nyelvvizsga bizonyítványomat?

Figyelt kérdés
Idén májusban voltam nyelvvizsgázni, de csak az írásbeli lett meg, így gondolom rendes keményfedeleset nem kapok. Mi lesz ha nem megyek elérte, kidobni gondolom nem fogják.

2022. aug. 30. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
De, kapsz keményfedeleset. Csak annyi lesz benne, hogy "írásbeli", nem az, hogy "komplex". Utána elmész szóbelizni, akkor kapsz egy "szóbeli"-set, és a kettő együtt komplex nyelvvizsgának fog minősülni.
2022. aug. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kapsz csak nem complexet hanem csak irasbelit. Igy mar csak szobelit kell teljesitened es annak a kettonek az egyuttesebol lesz neked complex szoval foloslegesen dobnad ki a nyelvvizsagad felet. Szoval sztem menj el erte ha csak nem akarsz pluszba fizetni meg egy irasbeliert es azt is le tenni megint...
2022. aug. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen keményfedeleset kapsz, ahogy felettem is írták.

Kidobni meg nem fogják, nem tudom pontosan meddig, de megőrzik amíg azt te át nem veszed, így ha később megcsinálod a szóbelit, egyszerre átveheted a kettőt. :)

2022. aug. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért nem akarsz elmenni érte? :D :D Hogyne adnának már keményfedeles bizonyítványt, eleve nem mindenkinek kell komplex nyelvvizsga. De ha felhívod őket, úgyis megmondják. Ha később igazolást akarsz kiállítani róla, mert könnyelműen nem veszed át, vagy elhagyod, azért fizetni kell, és na, az már tényleg nem lesz bizonyítványszerű, csak egy papírlap. Most pedig a vizsgadíjban benne van annak is az ára. Amúgy meg de, kidobják, ha a határidőn belül nem veszed át. Nem kötelesek tovább tárolni. (Postán sem tárolják az át nem vett csomagokat, csak ott ha megvan a feladó, akkor visszaküldik.) Meghatalmazással vagy talán anélkül (a konkrét iskola tudja megmondani) amúgy más is átveheti helyetted, ha te nem vagy olyan helyzetben.
2022. aug. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!