Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha középfokon a szóbelim...

Ha középfokon a szóbelim 84%-os lett, akkor végigtudnék egy állásinterjút csinálni angolul?

Figyelt kérdés
Már volt egy 2 interjúm ahol kb 5 perceket kellett angolul beszélni, az nagyon könnyen ment, de teljes még nem volt.
2022. szept. 7. 11:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen interjú lesz. Ha azt kérdezik, hogy ki vagy, mit tanultál és miért szeretnél ide jelentkezni, akkor valószínűleg igen, végig tudnád csinálni.
2022. szept. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kb hasonló szinten "tudok" németül, és nekem sikerült pár interjút végigcsinálni, még ha nem is nyertem velük beszédhelyességi versenyt...
2022. szept. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem próbálod meg, sosem fogod megtudni ;) Hajrá!
2022. szept. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Témától függ. Meg attól is, hogy megy a beszéd: lehet 84% úgy így, hogy minden másnál penge voltál, szóbelin meg úgy kellett kihúzni belőled mindent.


Rendszerint munkatapasztalatról és szaktudásról kérdernek. A nyelvvizsgán ezek a témák nem annyira jönnek elő, de fel lehet rá készülni.

2022. szept. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
helyesen: végig tudnék csinálni.
2022. szept. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Állásinterjú, szakma és pozíció függő.

Nekem is 84% lett az angol érettségim, az egyik állás interjún mégis már-már anyanyelvi szintű, folyamatos, főként szakmai angolt vártak volna el és vissza se hívtak második körre (egyébként az álláshirdetésben természetesen nem ez szerepelt, hanem hogy elvárás a közép angol, előny a további idegennyelvek ismerete. Ha leírják hogy X szakmai angol kell vagy felsőfokú angol, akkor nem is jelentkezek).

A másik helyen, ahol szintén középfokú angolt vártak, majdnem hogy alapfok kellett. Megkérdezték hogy ki vagyok, honnan jövök, mit csinálok szabadidőmben meg ott az alapján amit mondtam, visszakérdeztek (mondtam hogy szeretek olvasni és hogy milyen könyveket, melyik a kedvencem, stb).

Szóval szerintem simán jelentkezhetsz, úgyis munkáltató függő, hogy neki mi a középszint. Ez ne tartson vissza.

2022. szept. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jelentem, nem volt gond 😃
2022. szept. 22. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!