Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen lehetőségek vannak...

Milyen lehetőségek vannak arra, hogy alapszinten tanuljak románul?

Figyelt kérdés

tényleg csak alap dolgok...nem nyelvtan meg ilyenek kellenek, hanem, főleg hogy értsek egyszerűbb dolgokat és annyira ki tudjam fejezni magam, hogy "ne tudjanak eladni" :D Romániában...

ugyanis sokat kell oda járnom és jó lenne, ha nem teljesen kínai lenne nekem ami körülettem történik

Budapesten élek, tudok angolul és spanyolul ha ez számít és bármilyen ötletet szívesen fogadok! jó lenne, ha nem kerülne sokba...:S Köszii!:))


2010. szept. 26. 18:32
 1/6 anonim válasza:
mire jársz Romániába?Am én is ott élek pontosabban Erdélyben azért kérdem.:D
2010. szept. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

én is Erdélybe járok, munka miatt (főleg Kolozsvárra, de Aradra is szoktam), de hiába,hogy élnek magyarok a városokban, sajnos abban a környezetben, akikkel én találkozom 1 magyar sincs:(

ezért kéne a román tudás...esetleg erre van valami ötleted?

2010. szept. 26. 21:14
 3/6 anonim válasza:
Hát ha esetleg mondjuk kimész egy hétre felfogadsz egy embert aki tud románul és magyarul is és az esetleg megtaníthatná az alapdolgokat és akk minden második vagy harmadik nap lehetne órád:)
2010. szept. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
É
2010. szept. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat, az előző válaszoló vagyok, csak véletlen rányomtam az entert. :) É Romániába élek, és ha gondolok, segíthettek neked netten keresztül. Nem tudok perfektül románul, de most készülők a nyolcadikos vizsgámra, és így minden nap tanulok. Jól is jönne, ha így felidézhetném veled az alap dolgokat, sokat segítene az ismétlésben nyelvi szempontból :) Ha érdekel írjál egy privát üzenetet, és a többit ott megbeszéljük. :)
2010. szept. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, utolsó válaszoló: neked írtam privátot:)) kösziii:)
2010. szept. 27. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!