Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Emelt angolt irok oktoberben...

Emelt angolt irok oktoberben ha esetleg elrontom a majusi vizsgaidoszakban javithatok?

Figyelt kérdés

2022. okt. 4. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Igen
2022. okt. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
50%
Úgy tudom egy tanévben egy szinten csak egyszer lehet érettségizni, szóval ha közepet rontasz el akkor tudsz szintemelőzn. De így szerintem csak jövőre tudod újraírni
2022. okt. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy tudom, mint a #2-es, ha ilyet lehetne, akkor mindenki megpróbálná októberben egyszer.
2022. okt. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A tanulmányai során minden diáknak 1 közép és 1 emelt szint "jár" ingyenesen. A többi fizetős.

Olyan megoldás viszont létezik, hogy ha az írásbeli után érzed, hogy nagyon rossz lett, és a megtekintés után kiderül, hogy tényleg, akkor nem mész el szóbelizni. Orvosi igazolással természetesen. Így "önhibádon kívül" marad félbe, és év végén újra próbálhatod. Ez amolyan félhivatalos megoldás, de sokan élnek vele. Teljesen legális megoldás.

2022. okt. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugy, ahogy a négyes mondja
2022. okt. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!