Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Német valóság/gameshow-k...

Német valóság/gameshow-k nyelvtanulás céljából?

Figyelt kérdés

Szívesen néznék hasonlóak műsorokat németül, min Ázsia Express, Money or Love, Valóvilág, stb.

Hol tudom ezeket online nézni, letölteni?

Tudtok ezek német megfelelőit ajánlani?

Az ilyen megjátszott dolgokat annyira nem szeretem, mint Berlin Tag und Nacht, szóval nem ilyesmit keresek.


2022. nov. 9. 09:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt van egy lista az ilyesmi müsorokról, a legtöbbet meg lehet nézni az adott TV adó oldalán:

[link]

2022. nov. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Ha a nagyobb tévécsomagra fizetsz elő, azokban van sok külföldi adó, nálam bejön például a német RTL és a Sat1.
2022. nov. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nézz inkább szappanoperát, azt jobban fogod érteni.


pl. az RTL-en


[link]

2022. nov. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A szappanoperákat nem szeretem, így nem szívesen nézném őket. Magyarul is inkább ilyen show műsorokat nézek. Vannak német csatornáim, de 1. nem tudok címeket, hogy mit nézzek 2.inkább a laptomon nézném 3.régebbieket is visszanéznék, tv adásokat nem tudom követni élőben. Régebben néztem német Love Islandet, az pl. lekötött valamennyire. Tudtok hasonlót még németül?
2022. nov. 9. 13:03
 5/8 A kérdező kommentje:
1. köszi a listát, de ezek "Scripted-Reality", mint a Berlin Tag und Nacht. Ezeket nem szeretem.
2022. nov. 9. 13:05
 6/8 anonim ***** válasza:

Bocs, én nem szoktam ilyesmiket nézni, ezeket találtam, amik itt ilyesmi címszó alatt futnak.

De esetleg az egyes TV-adók müsorát nézd végig, ott biztos találsz megfelelöeket.

2022. nov. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A money or love, ázsia expressz, stb. mind ugyanúgy megjátszott dolog, de mindegy :D Ha otthon, tévéből akarod nézni, akkor tényleg érdemesebb olyan tévécsomagra előfizetni, amiben vannak német csatornák. Mi nem kértük, de nekünk is van több külföldi, köztük német adónk. Szerintem, ha van wikipédia oldala egy shownak, a nyelvet váltva kijön a német neve, onnan már könnnyű keresni torrentoldalakon vagy videófeltöltős oldalakon. Viszont németeknél nagyon szigorúak a torrentezésben, nem biztos, hogy sok mindent érdemben találsz. Még ötletként annyi, hogy a TV2-nek, meg más csatornának is már láttam, szerintem az RTL-nek is olyan felületét, ahol X ideig vissza lehetett nézni az adásokat. Érdemes lehet megkeresni a német csatornák honlapjait, és utánanézni.
2022. nov. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Najó, ha már senki nem írt címeket, megerőltettem magam és Google a barátom.


Ezeket találtam, ha valakit érdekel:


Prominent Getrennt [link]


Temptation Island [link]


Ex on the Beach [link]


Das Sommerhaus der Stars [link]


Prince Charming [link]


Princess Charming [link]


Kampf der Realitystars [link]


Der Bachelor [link]


Die Bachelorette [link]


Are you the one? [link]


Love Island [link]


Promi Big Brother - most fog új évad kezdődni

[link]


Bauer Sucht Frau [link]


Let's Dance [link]


Ázsia Express szerűt egyelőre nem találtam.



Jó nyelvtanulást nekünk!

2022. nov. 10. 01:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!