Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Jár valaki a Cosmopolitan...

Jár valaki a Cosmopolitan Lingua nyelviskolába? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:
NAGYON NAGYON JÓ
2012. szept. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!


Én angolra jártam oda. Szerintem aki képes csoportban tanulni, annak nagyon megéri. Tavalyi évben jártam és akkor ők voltak a legolcsóbbak. Meg voltam elégedve a tanárokkal, angol anyanyelvű óraadónk is volt. Barátságos, fiatal/fiatalos tanár gárda és jó hangulatú óráink voltak.


Viszont tényleg mérlegelni kell, hogy Te tudsz-e teljesíteni csoportba (ha még nem voltál ilyen jellegű kurzuson). Engem például ösztönzött, hogy folyamatosan figyeltek, javítottak, meg kellett felelni és ezzel fel tudtam készülni arra is, hogy mások előtt meg merjek szólalni, viszont volt olyan a csoportban aki teljesen bestresszelt ha rá került a sor és képtelen volt megszólalni is.


Mindent összegezve én ajánlom az iskolát!

2012. szept. 14. 21:36
 3/4 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek, egy másik kérdéshez szerettem volna a válaszomat írni. Az általam feltett kérdésre még mindig nem tudom a választ, nem jártam az iskolába.
2012. szept. 14. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!