Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tapasztalatok felsőfokú angol...

Tapasztalatok felsőfokú angol nyelvvizsgán?

Figyelt kérdés
Minden infora kíváncsi lennék, hogy milyenek a vizsgáztatók, mekkora felkészülést igényel (decemberben megyek, de már 1 hónapja tanulok rá), illetve milyen esélyekkel sikerülhet elsőre :) ECL-re megyek, de bármilyen infonak örülök!
2011. okt. 2. 16:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én 7-én megyek, túl sokat nem tanultam rá, megvettem az ECL Examination Topics English Level C1 könyvet, meg a 1000 quentions and 1000 answers felsőfokú változatát, azt olvasgatom még, majd megmondom, ha megcsináltam ;) (remélem happy leszek :D)
2011. okt. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
fú, akkor sok szerencsét és az erő legyen veled :) aztán akkor majd írjál, hogy miféle volt :D
2011. okt. 2. 19:29
 3/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Csak azért írok, mert én is decemberben megyek ECL felsőfokra.

2011. okt. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
igen? és hova? úgy értem, melyik város? :)
2011. okt. 3. 17:58
 5/18 berezzd válasza:
100%
Csecs!Én is Decemberben megyek, Hódmezővásárhelyen. Szerintem a szövegértés svindli. Vagy baromi nehezet kapsz, de lehet hogy könnyebbet mint középfokon. Én a magnótól fosok. arra nem lehet felkészülni mert vagy kihallod, vagy nem. Ti hogyan gyúrtok?
2011. okt. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
típus feladatok, könyvek (szókincset adó könyvek, melyek témákat dolgoznak fel), olvasok és sorozatok persze :) meg 1-2 feladat neten, ha találok vmi jót és esszéket írok. De a típusfeladatoknál látom, hogy nem valami fényes... próbálkozom, de én is fosok rendesen, már most
2011. okt. 4. 16:38
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Én Győrbe, és te kérdező?


Én amúgy főleg a szóbelitől félek.. Meg mondjuk az esszéírásnál is vannak néha elég durva témák.

2011. okt. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
én Pécsen megyek. Hát nem tudom, hogy az esszé írás mennyire lesz durva, van egy-két gáz téma, hogy őszinte legyek :D de az úgy nagyjából megy (persze aztán lehet, hogy jó lepontoznak)
2011. okt. 5. 10:48
 9/18 anonim ***** válasza:
Középfokú nyelvvizsgád van? Milyen fajta?
2011. okt. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
van, de emelt szinttel tettem le
2011. okt. 5. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!