Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik a legjobb könyv c1...

Melyik a legjobb könyv c1 angol nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés
Szeretnék felkészülni felsőfokú (C1) nyelvvizsgára angol nyelvből (komplex). Melyik könyvet ajánlanátok, ami segít ebben?

2022. dec. 1. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Milyen szintről indulsz?
2022. dec. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
10 éve tanulok angolt, a nyelvtan teljesen jól megy, a szókincsen kéne inkább javítanom. Rendszeresen nézek angolul filmet és olvasok is angolul interneten.
2022. dec. 1. 20:26
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


Pár éve ebből készültem; nekem nagyon sokat segített, pedig jó pár éve tanultam előtte folyamatosan angolt és szókincsem sem volt rossz.

Viszont, ha esetleg van ötleted, hogy konkrétan melyik C1-re mész, érdemes utánanézni az adott vizsga felkészítőkönyvének. Euroexam, BGE, Origo, a sok közül, amiknek elég jó könyvei szoktak lenni.

2022. dec. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen! Egyébként origo-ra tervezek menni.
2022. dec. 1. 20:56
 5/8 anonim ***** válasza:
+1 pont arra a könyvre, amit a hármas válaszoló belinkelt.
2022. dec. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2022. dec. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6


ki írta ezt a könyvet, amit belinkeltél? köszi.

2022. dec. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7-es válaszoló, nem én vagyok a hatos válaszoló, de az a könyv ugyanaz, mint amit a #3-as linkelt. Színes kérdések és válaszok Bajnóczi Beatrix és Haavisto Kirsitől.
2022. dec. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!