Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen különlegesebb német...

Milyen különlegesebb német nyelvű youtube csatornák vannak?

Figyelt kérdés

Németül tanulok, és most le vagyok ragadva egy szinten. A nyelvtan úgy okés, tudok mondatot alkotni, meg is értek rengeteg mindent, de a szókincsem nem elég nagy. Kb. B2 és C1 között vagyok leragadva.

Szeretnék youtube videókat nézni, de olyat, ami nem érdekel, nem tudok sokáig. Valami különlegesebb csatorna érdekelne. Igazából sokmindenre nyitott vagyok. Akár valami történelmi, Ausztriáról mesélő, vagy játékos, vicces, iszogatós, vagy ahol megkérdezik az emberek véleményét, vagy akár egy lgbtq csatona. Szóval kb. bármi. Mondjuk az életről Ausztriában, kiköltözésről is nagyon jó lenne.

Köszönöm szépen, ha válaszolsz!



2022. dec. 13. 09:40
 1/2 anonim ***** válasza:
2022. dec. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, de ez ùgy làtom angol nyelvű!
2022. dec. 13. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!