Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Különlegesebb nyelveket hol...

Különlegesebb nyelveket hol vagy hogyan lehet tanulni?

Figyelt kérdés
Angol, német, francia, spanyol, olasz, orosznál vannak könyvek, lehet keresni tanárt, tematikus szótárakat, kézi szótárakat, és meg lehet tanulni. De pl ha svédül vagy lengyelül szeretnék megtanulni? Esetleg ukránul?

2016. máj. 18. 15:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Arra is van tanár pl Skypesulin.


Vagy italki.com on.

2016. máj. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
3 éve tanulok svédül, eleinte tanárral pár nyelvtani dolog miatt, viszont utána már nem volt rá szükség.Vettem tankönyvet, vannak fent egészen jó oldalak neten is, de a kiejtés miatt érdemesebb venni egy CD-t esetleg.Én angolul folyékonyan beszélek, angol oldalakon kerestem svéd tanulási lehetőséget.Nagyon könnyű nyelv, egészen sokan beszélik.Sok sikert hozzá!
2016. máj. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!