Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit csináljak, ha nem tudok...

Mit csináljak, ha nem tudok angolul és lassan érettségi?

Figyelt kérdés
Lassan itt az érettségi én meg nem tudok szinte semmit angolul. Csináltam probetesztet 7-10 százalékos lettek. Egyszerűen a kérdést sem értem és az adott szöveget sem csak pár szót.

2022. dec. 15. 18:19
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
91%
Semmire nem fog menni kifejezésekkel. Magántanar vagyok, de mindegy, mert te jobban tudod, elvégre te iskolában lattál mar ilyen kifejezeseket .... 🙈🙈
2022. dec. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
52%
Hát, 19-es, nagyon örülök, hogy te befejezed velem, tartsd is magad ehhez az ígérethez, én viszont nem fejezem be veled. Semmire az égvilágon nem megy valaki önmagában azzal, hogy "ha én a helyedben lennék", meg hogy "olvastam a hirdetését", ha utána nem képes leírni, hogy ha a helyében vagy az adott állásban lenne, akkor mit csinálna. A dolgozatokat a javítási útmutató szerint kell adni, és abban bizony a feladat teljesítése szerepel első helyen, bemagolt konzervkifejezések használata pedig sehol sem. Nyilván szükség van ilyen kifejezésekre (kösz, nem kell küldeni, a 20+ év alatt, amíg érettségire készítettem fel középiskolás tanítványaimat és értékeltem a dolgozataikat közép és emelt szinten is, már elég jól elsajátítottam őket), de ezek csak a kötőelemek, mondjuk úgy, a cérna a ruhában, de textília nélkül csak a cérnát nem lehet magunkra ölteni.
2022. dec. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
58%

Hi!


I have read your advertisement in the newspaper. I, library work. I work child. I good and work. Job I want.


I consider myself the ideal candidate because I good. I am work, library. You pay but monday start. Free 2-4.


I'm looking forward to hearing from you. You be good day, luck and work.


Hello:

Tim



Benne vannak a kifejezések... szerinted?

2022. dec. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
83%
Kár, hogy itt nem lehet vigyori fejjel reagálni, 23-as! Tökéletes példája a 0 pontos dolgozatnak. Bár lehet, hogy 1 pontot azért adnék rá, mert kijön belőle, hogy könyvtári állásra jelentkezik. Mondjuk, fel nem vennék.
2022. dec. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
18%

"Benne vannak a kifejezések... szerinted?"

Benne vannak. És átjön annyi információ, hogy így már messze nem nulla pontos.

2022. dec. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
49%

"Ha mindkét levelet megírod, akkor a 12 pont összejöhet"

Nem csak a két levélből kell összejönnie a 12 pontnak, hanem az egész írásbelin összesen. És vannak benne olyan feladatok, amiknél 33%, hogy az is eltalálja a válaszokat, aki a világon semmit se ért angolul, úgyhogy egyáltalán nem lehetetlen.

Nem szabad lemondani eleve egyetlen feladatról sem! Mindenhova írni kell valamit, a leveleket is meg kell írni. Ilyen hozzáállással nem olyan könnyű ám megbukni.

2022. dec. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
87%
Messze nem nulla pontos??? Miről beszél? 1 pontos, az is kegyelemből! Az 1 pedig elég közel van a nullához!
2022. dec. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
23%

"1 pontos"

Mert hol van maga a feladat?

2022. dec. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!