Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » B1-es németszintről eltudok...

B1-es németszintről eltudok jutni 4 hónap alatt C1-re?

Figyelt kérdés

2022. dec. 17. 01:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Nagyon nem! Örülj, ha B2-ig eljutsz!
2022. dec. 17. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ha kimegyek mondjuk Ausztriába akkor se?
2022. dec. 17. 02:15
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sem.
2022. dec. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
attól hogy kimész ausztriába, miért tudnál hirtelen németül?
2022. dec. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem, felejtsd el.
2022. dec. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

4

ja, ez az egyik legnagyobb faxság, hülye mítosz, hogy ha kimegy vki, beszélni fogja hipp-hopp a nyelvet.

eleve munkát sem kap, csak kulimelót, ahol más bevándorlókkal együtt húzza az igát. tehát nem német nyelvűekkel lennél együtt.

agyondolgozva, egy vadidegen országban a nap végén nem hiszem, még tanulni lesz ereje.

2022. dec. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6-os, B1-es nyelvtudással már mehetek pincérnek vagy bártendernek, amúgy is világot akarok látni, mert fiatal vagyok. Ha meg nem lesz jó, van vonat, meg telekocsi is, haza tudok jönni, ez ilyen egyszerű.
2022. dec. 17. 22:29
 8/9 Darius33 válasza:

4 hónap alatt nagyon necces lenne. Én különtanárral (heti 1-2-szer másfél óra) és nagy önszorgalommal, plusz valamilyen szintű nyelvérzékkel jutottam el 1 év alatt B1-ről C1-re.

Egyébként ha nyelvvizsga a cél, a legtöbbre nagyon jól lehet célzottan készülni, ECL-ben tudok is segíteni. Ahhoz pedig, hogy kimehess dolgozni és megértesd magad, mindenképp sok film/videó/könyv ajánlott. Sok sikert, egyáltalán nem olyan nehéz, mint amilyennek mondják :)

2023. jan. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm 8-as, szerintem se olyan nehéz pláne úgy, hogy én is elég jó nyelvérzékkel rendelkezem. Illetve egyenlőre még nem szeretnék nyelvvizsgázni, tavasszal mennék ki pincérnőnek, ezért annyira sürgős, hogy minél jobban beszéljem a nyelvet.
2023. jan. 11. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!