Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha ezek közül valamelyik...

Ha ezek közül valamelyik nyelvet anyanyelvi szinten megtanulhatnád varázsütésre, (az írását is olyan szinten mint egy te korodbeli átlag felnőtt az adott országból) melyiket választanád és miért?

Figyelt kérdés

#anyanyelv #varázslat #folyékony nyelvtudás
2022. dec. 19. 22:34
A kérdező szavazást indított:
Japán
Koreai
Kínai
Arab
Navatl
Kecsua
Lakota
Hindi
Szuahéli
Tibeti
31 szavazat
 1/9 anonim válasza:
100%

A japánt, mivel nagyon hosszú idő természetes módon elsajátítani (nem nehéz a japán, csak sok, ahogy mondani szokták), és ezek közül kulturálisan az érdekel a legjobban.


Korea annyira nem érdekel, Kína diktatúra, arabokhoz nem megyek mert nagyon vallásosak, navatl-kecsua-lakota valószínűleg indiánokhoz se fogok ellátogatni, hindi - India nagyon koszos, nem akarok két hétig a hotelben az ágy és a wc között csúszkálni négykézláb, szuahéli - Afrika se érdekel annyira és állítólag ez nagyon könnyű nyelv tehát nem pazarolnám erre a varázslatot, tibeti - ezt csak akkor tanulnám meg ha buddhista lennék, mivel ez olyan, mint egy kereszténynek vagy zsidónak héberül tanulni, klasszikus tibeti nyelven írták a legtöbb buddhista szentírást.

2022. dec. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Arab vagy hindi. Olyan érdekes az írás meg minden, szívesen megtanulnám valamelyiket.
2022. dec. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem könnyű kérdés. A japán nagyon érdekelt mindig is, de ritka, veszélyeztetett nyelvet is szívesen tanulnék.
2022. dec. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Arab/kínai között gondolkozok, talán az arabot választanám. Munka szempontjából hatalmas kincs lenne folyékonyan tudni.
2022. dec. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Japánul jelenleg is tanulok, ahhoz van elég motivációm, hogy folytassam és fejlődjek. Egyetemista vagyok jelenleg és a jövőben nagy hasznát vehetném az arab nyelvnek, ha tudnám.
2022. dec. 20. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mint hebraista mindig vágytam az arab nyelvre (tanultam is egy évet, de nem tanultam meg), viszont most inkább a japánra szavaztam a harcművészetek miatt.
2022. dec. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 NTBS ***** válasza:
Kínai, mert azt beszélik a legtöbben.
2022. dec. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Arab, mert azt tudnám használni a munkámban. Legalábbis ha angol nem válsztható.
2022. dec. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
Kínai, mert arra épül a japán, amit jelenleg tanulok. Ez így 2 lenne az 1-ben.
2022. dec. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!