Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Volt már valak_ivel olyan,...

Volt már valak_ivel olyan, hogy nyelvvizsga után azt a visszaigazolást kapta, hogy átment, de mikor ment kiváltani a bizonyítványt, közölték vele, hogy mégse ment át?

Figyelt kérdés
2010. okt. 1. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Minimum egy fellebbezés, és nézzétek meg a tesztet, miután felhívtátok őket, hogy ezt hogy is képzelik.:D
2010. okt. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szerencsére nem velem történt, én is neten olvastam, de ha tényleg megtörtént, akkor ez nagyon durva
2010. okt. 5. 20:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Most beparáztattál engem =). Nekem elsőre a szóbelim sikerült és ott sikerült is tényleg (alig hittem el. Most sikerült az írásbelim is, a napokban kéne megkapnom a bizonyítványt, de félek, hogy mi van ha mégsem, és csak elírták ami a neten van (bár már 100X megnéztem) =). Azért remélem velem ez nem fordul elő.
2010. okt. 6. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!