Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik B2-es német nyelvvizsga...

Melyik B2-es német nyelvvizsga a legkönyebb?

Figyelt kérdés

2023. jan. 3. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Én erre tényleg csak azt tudom mondani, hogy a mintafeladatokat kell megnézni az összesnél, és kiválasztani, hogy neked melyik a legszimpibb. Szerintem pl. az ECL elég könnyű, a feladattípusok nekem mindig is az ECL-nél voltak a legszimpibbek. Én pl. anno C1-en voltam, és a vizsga közben többször is megnéztem, hogy biztos C1-es feladatlapot kaptam-e, mert túl könnyűnek tűnt nekem, de ez én vagyok, lehet más nem így érzett ezzel kapcsolatban, kitudja. Arra menj, amelyiknél a feladattípusok a legszimpatikusabbak számodra.
2023. jan. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Darius33 válasza:

Az ECL-t tudom én is ajánlani. Egyszerű a felépítése, lehet hozzá gyakorló könyvet, velem kedvesek voltak a szóbelin is.

Túl könnyűnek én nem mondanám, pl. a hallásértés szerintem nehéz tud lenni, de fel lehet készülni rá.

2023. jan. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!