Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Olasz tanulás tippek "kezdőknek"?

Olasz tanulás tippek "kezdőknek"?

Figyelt kérdés
Kinek mi vált be? Gimiben az olaszt választottam második idegennyelvnek, már egy ideje tanulom, a tanárom azonban híresen rossz, nem érdekli, nem tud magyarázni. Hiába figyelek az órán, sajnos képtelen vagyok egy épkézláb mondatot összeállítani, legjobb esetben is egy nagyon egyszerű írott szöveget tudok lefordítani. Nagyon szívesen tanulnék olaszt a szabadidőmben, viszont mindig is nehezen kezdtem bele új nyelvekbe. Ha egy alap megvan, utána egész önálló vagyok, viszont az az alap nem igazán akar összejönni. Ha van aki tud itt olaszul, nektek mi segített? Tankönyv ajánlások, vagy bármilyen más tipp jöhet :)

2023. jan. 11. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/@TimeaRutsch-Olaszonline


Iratkozz fel ide, a lányom tanult olaszul azt mondta amiket eddig megnézett miattam azt mondta h magasan ő a legjobb. Én is most fogok belevágni.


https://www.youtube.com/playlist?list=PLtuoQtpmfNSxOmS00XMof..


Nekem egyelőre egy "PONS" Nyelvtan 3 lépésben könyvet adta oda, ebben van magyar leírás is 🤣. Ám a Progetto könyvekből tanult.

2023. jan. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Na, még magyarul sem tudok értelmesen fogalmazni. 🤦‍♀️
2023. jan. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Relaxa Villám Olasz, kiejtés gyakorlásához és alap párbeszédekhez tökételes:

[link]

2023. jan. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!