Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tanultatok meg önállóan...

Hogyan tanultatok meg önállóan nyelvet, ha így tanultatok?

Figyelt kérdés
Én németül akarok.

2023. jan. 18. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
22%
Tanári utasításra.
2023. jan. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Kitartással, odaadással... csak így mehet autodidakta
2023. jan. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az elején nem árt tanár, hogy legalább az alap kiejtést ne rosszul tanuld meg. Utána meg ott van az internet. Nagyon sok anyag van fent ingyen a neten. Nyelvtani magyarázatok, podcastek a youtube-on. Szerintem simán meg lehet tanulni felsőfokon egyedül.
2023. jan. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

motivációtól, időtől függ. ha van, lehet.

esetleg keress egy társat, akivel vak vezet világtalan módon közösen egyeztetett időben, akár online megbeszélitek, ki mit tanult az előző alkalom óta. célokat tűztök ki, lépéseket, elérendő szinteket. válasszatok könyvet. hány éves vagy? mi a cél? nyelvvizsga? mikor?

2023. jan. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!