Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kiadnátok 100 ezer forintot a...

Kiadnátok 100 ezer forintot a lovári nyelv megtanulására?

Figyelt kérdés
A nyelvórák visszanézhetőek, a könyvek ára nincs benne ebben az összegben.
2023. jan. 20. 10:07
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
25 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kellene ez a pénz valami fontosabb dologra, akkor igen.
2023. jan. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
fizetnek, hogy ne kelljen tanulnom azt a nyelvet
2023. jan. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
dik mán. Nem csak a pénzedet adod ki, hanem az idődet is.
2023. jan. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%

Van az a helyzet mikor hasznos tudna lenni. Cigány az van mindenhol, ha az adott nyelvet nem is beszéled, de találkozol cigánnyal és megszólítod, akkor esetleg ha tudja beszélni a nyelvet, mindjárt helyben vagy.

Pár haverom volt úgy külföldön, hogy senkit nem találtak hírtelen, aki hajlandó lett volna angolul megszólalni. Majd találkoztak pár cigánnyal, (mivel haverjaimmal is volt egy cigány) így könnyen megtudták amit akartak.

Tényleg egy idegen ország, lepukkant környéke, ahol egy népszerű nyelvvel nem lehetett semmit kezdeni, de a "lusta cigány" az legalább a saját nyelvezetével tisztában volt és szívesen segített nekik.

Én nem sokat tudok, de volt már mikor rám köszöntek úgy este és mikor vissza köszöntem, köpni nyelni nem tudott a srác. Azt se tudom mit akart. Kicsit beszélgettünk, majd mentünk a dolgunkra.

2023. jan. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ráérek és a tanulás a hobbim, simán.
2023. jan. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Eszperantót választottam. Könnyebb és hasznosabb is.
2023. jan. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
30%
Csak értékes tudásért fizetek, alibi szarokért nem.
2023. jan. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 NTBS ***** válasza:
100%
Igen, ha a célodhoz közelebb visz.
2023. jan. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#6: Akkor egy kicsit módosítsuk a a kérdést: Az eszperantó tanulására kiadnál-e 100 ezer Ft-ot?
2023. jan. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyetértek a nyolcassal. Engem a lovári egyáltalán nem érdekel, viszont ha téged foglalkoztat ezért-azért, és nem vagytok pénzszűkében, miért is ne?
2023. jan. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!