Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Koreai! A hangul ábécét...

Koreai! A hangul ábécét önállóan is meg lehet tanulni?

Figyelt kérdés

És utána elkezdhet az ember önállóan szavakat, bemutatkozást stb tanulni?


Mennyire elkezdhető önállóan a koreai?



2023. jan. 23. 14:27
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Könnyű önállóan megtanulni, elsajátítani, begyakorolni a karaktereket; főleg, hogy mostanra rengeteg forrás van már, amik közül bőven lehet válogatni. Én anno még alkalmazásokkal (pl. TenguGo Hangul) tanultam meg koreaiul írni, olvasni, de már egyre több könyv is fent van neten pdf-ben, ingyenesen.


Ha nem tudsz biztonsággal, vagy legalább majdnem teljes biztonsággal olvasni, írni a nyelven, nagyon döcögősen tudsz csak tovább haladni, sőt...

Emberfüggő, hogy mennyire tud jól tanulni valaki egyedül, főleg, ha nyelvekről van szó, sok múlik azon is, milyen könyvekből, tartalmakból tanulsz. többek közt.


Vitamin Korean könyvcsaládot például tudom ajánlani nyelvtanhoz elsősorban, az első könyvüket ismétlésnek használtam, de tanulásra is alkalmas tud lenni, bár ahhoz kicsit zanzásított.

2023. jan. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!