Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Áprilisban nyelvvizsgázzak,...

Áprilisban nyelvvizsgázzak, hogy időben fel tudjam tölteni a bizonyítványt?

Figyelt kérdés
Márciusra terveztem, de nem vagyok biztos magamban és szeretném egy hónappal halasztani. Állítólag a május már késő, mert addigra nem lesz meg a bizonyítvány.

2023. febr. 1. 16:49
 1/3 A kérdező kommentje:
Van olyan, hogy 3 hónap alatt nem kapom kézhez a bizonyítványomat?
2023. febr. 1. 16:49
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az az általános, hogy a nyelvvizsga megírása után 1 hónap, amire meg lesz az eredmény, majd onnan ismételten 1 hónap a bizonyítványig. Szóval ha elmész nyelvvizsgázni, akkor onnantól kezdve 2 hónap, amire meg lesz a bizi. De amúgy általában a vizsgaidőpontoknál előre kiszokták írni, hogy a bizonyítvány kiadásának határideje mikor van. Nem hiszem, hogy olyan gyakori lenne a csúszás. Én eddig kétszer nyelvvizsgáztam, és mindkét alkalommal akkor kaptam meg a bizonyítványt, amikorra előre feltüntették.


Az áprilisi nyelvvizsga alkalom rendben van, akkor elvileg időben meg kéne kapnod.

2023. febr. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt írják az oldalon, hogy a vizsga után legfeljebb 60 nap után megkapnám. Szóval talán nem csúsznak egy extra hónapot.
2023. febr. 1. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!