Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Létezik, hogy az egyik iskola...

Létezik, hogy az egyik iskola nem tartja meg az ÖSD összes nyelvvizsgáját?

Figyelt kérdés
Az ÖSD oldalán olvasgattam a vizsgaidőszakokat, és volt olyan, ami május 19 és 26. között van. Én erre szerettem volna jelentkezni, azonban az oldal azt írja, hogy az adott iskolánál kell jelentkezni (különben pestre kell menned vizsgázni, mert oda oszt be). A legközelebbi hozzám, az a Padányi Katolikus Iskola, ahol a vizsgát szeretném megcsinálni. Felmegyek a Padányi honlapjára, és ott csak kettő vizsgaidőszakra lehet jelentkezni. Az egyik a mostani, amiről már lekéstem, a másik meg áprilisi. És utána már csak szeptemberi van, ami már nekem nem jó.

2023. febr. 18. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
gondolom a májusi időpont abban az iskolaban már mind betelt azert nem tudsz oda jelentkezni
2023. febr. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Létezik. Mi sem tartunk minden időszakban.
2023. febr. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

szerintem nem telt be, mert úgy van az oldalon, hogy a jelentkezési lapot csak akkor tudod letölteni, amikor a jelentkezési időszaka van annak a vizsgának, most ugye csak a februári tölthető le

de ha nem tartják meg az úgy kicsit kellemetlen számomra

mindenesetre köszönöm a válaszokat

2023. febr. 19. 11:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Olyan is van, hogy nem éri meg nekik megszervezni, mert túl kevés jelentkező van, ezért hagyják ki némelyik vizsgaidőszakot.
2023. febr. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Létezik. Valószínűleg nem szokott elég jelentkező lenni. Én is ÖSD vizsgát tettem, és egy 200 kilométerre lévő városba kellett utaznom, mert a közelemben abban az időpontban egyszerűen nem szerveztek vizsgát.
2023. febr. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!