Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tamasi aron szobelihez kidolgo...

Tamasi aron szobelihez kidolgoztatok mar a kerdeseket angolul?

Figyelt kérdés
Most megyek majd szobelire a tamasiba es az lenne a kerdesem hogy valaki nem dolgozta veletlenul ki az angol teteleket ugy hogy attudja nekem kuldeni? mielott betamadnatok, mindenkepp atirnam es tanulnek rola, csak nem tudom kidolgozni annyira. Akinek megvan es elkuldi annak elore koszonom.

#angol #tétel #Tamasi aron
2023. febr. 24. 23:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tettem...

De őszintén... más munkájának akarod lehúzni a hasznát?

Miért nem dolgozod ki te magad? Miközben azt csinálod tanulnád is...

Ne lustálkodj, a saját haszna...

2023. febr. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit nem lehetett erteni azon hogy atirnam es hogy ne tamadjon mar be mindenki. Nekem csak az alap kellett volna rola, nem ertem mit kell itt amugy faszkodni, ha nincs meg ne irj ide valami lebaszast, ha megvan akkor meg vagy kuldjed be vagy ne. De komolyan nevetseges hogy csak betudtok amugy tamadni, ha nem ertetek egyet hogy szeretnem megkapni az alapot akkor lapozd tovabb a kerdest
2023. márc. 2. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!