Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tanár nélkül hogyan érdemes...

Tanár nélkül hogyan érdemes nyelvet tanulni?

Figyelt kérdés

Angolt és németet iskolában, tanárokkal tanultam eddig,mivel mindig sokkal jobban megragadt az, amit ott elmagyaráztak nekem.


Most szeretnék spanyolul is megtanulni legalabb egy a2-b1 szintig,mert mindig érdekelt a kultúra és maga a nyelv is,viszont az iskolában nem volt rá lehetőségem, és a közelben spanyol tanárt sem találok...mellesleg anyagilag sem engedhetném meg magamnak.

Elkezdtem duolingózni, viszont az tudtommal csak egy alap szókincset ad,sokra nem feltétlenül jó.

Mit érdemes nézni, illetve milyen oldalon lenne célszerű gyakorolni?



2023. márc. 4. 15:40
 1/1 anonim ***** válasza:
58%
Pons/colores nyelvkönyv. Már magyarul is vannak fent yt-n videók, amik segíthetnek. Mondjuk én angolul nézem a legtöbb ilyen oktató videót, plusz vannak Spanyolországban barátaim, akiken úgymondva tudok gyakorolni. :D Szokták amúgy még javasolni a sorozat nézést, zenehallgatást.
2023. márc. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!