Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » How does noise pollution...

How does noise pollution affect humans and animals in your region?

Figyelt kérdés
A könyvben lévő válasz egy városról szól,ahol ugye jobban érvényesül, de én faluban élek. Ilyenkor melyikről kellene beszélni meg mit ha a falum nem olyan zajos(akkor erről talán?) vagy esetleg mondjam hogy városi vagyok?😅

2023. márc. 13. 07:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondd azt, ami neked a legkönnyebb. Azt nem nézik, hogy mit hazudsz össze!

Én az angol szóbelimen mikor kérdezték, hogy mi akarok lenni a suli után azt mondtam szakács! Mert az ugrott be, ahhoz ismeretem kifejezéseket! Szóval azt mondd, amiről könnyebben tudsz beszélni, nem a valóságalap a lényeg, hanem az, hogy folyékony legyél.

2023. márc. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
JA és lestek rám, mint a hülyére, hogy "szakács"? Magyartanárom bent ül érettségin, hallottam, ahogy felröhög csendben.
2023. márc. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
A te régiódban biztos van város is.
2023. márc. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"in your region? ... de én faluban élek"

És a falu hol van? És az a tájegység hol van? És az az ország hol van?

Ne legyél szűklátókörű!

Egyébként meg igen, nem bírósági kihallgatás, mondj, amit akarsz és főleg amit tudsz, az a lényeg, hogy mutasd meg, hogy tudsz beszélni. Nincsenek jó válaszok meg rossz válaszok, csak olyan vizsgázók, akik meg tudják mutatni, hogy képesek beszélni, meg olyanok, akik nem tudják megmutatni (ami lehet, hogy a nyelvtudás hiánya miatt van, de az is lehet, hogy egyszerűen csak a fantáziátlanság miatt).

2023. márc. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Régiót kérdez nem "in your city"-t. Szóval ha van a közeledben város/kisváros az is beleszámít a válaszba. De ha egyszerűbb, akkor írhatod a választ a legközelebbi nagyobb városról is.
2023. márc. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

region noun

OPAL W

/ˈriːdʒən/

/ˈriːdʒən/

Idioms

​ [countable] a large area of land, usually without exact limits or borders

mountainous/coastal regions

the northern/southern/central, etc. region

This is one of the most densely populated regions of North America.

in the region There are more than two million people living in the region.

Many new species have been discovered in the Amazon region.

across the region Businesses across the region are supporting the project.

throughout the region The plant is found throughout the western region of the country.

[link]

2023. márc. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%

#1,2,

Milyen hulye magyartanarod van?

Miert rohognenek azon aki szakacs akar lenni?

Abszolut nem erdeklik, hogy ki mi akar lenni. Amint vegeztel, el is felejtenek.


Next!

2023. márc. 14. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok! Mert tudta, hogy közöm sincs hozzá, gyakorlatilag művészeti, író, filmes pályára készültem, a magyartanárommal töltöttem az utolsó két évemet a gimiben, együtt írtunk stb..
2023. márc. 14. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
14%

Akkor is mit röhög. Inkább megdícsért volna, hogy milyen leleményes vagy.

Nem minden tanár okos vagy tíszteletet érdemel. Sok bunkó van a tanárok között is. Foglalkozása nrm számit.

2023. márc. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!