Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Egynyelvű nyelvvizsgán belül...

Egynyelvű nyelvvizsgán belül milyen lehetőségek vannak?

Figyelt kérdés
Mostanság szeretném letenni az angol B2-esemet, de nem tudom pontosan hogy milyen választási lehetőségeim vannak. Először is én az Euroexam-nál terveztem, de elv az egynyelvűn belül is van 3 fajta. Szóval ha bárki meg tudja nekem mondani, hogy mik ezek, meg hogy pontosan milen választások vannak, meg h hogyan működik az egész rendszer, akkor az nagyon megköszönném. Ja és ha bárki tudna esetleg jobb helyet, mint az Euroexam, akkor az is szólhat (de ne ilyen Cambridge meg British council, hanem kicsit egyszerűbb). És esetleg az állam mennyire támogatja ezeket? Mármint nem létfontosságú, csak jó lenne tudni. Köszönöm előre is a válaszokat!

2023. márc. 13. 13:59
 1/1 MJozsi44 ***** válasza:

A British council(IELTS)nem feltetlenul nehez, ott olyat adnak, amilyen szinten vagy de csak 2 evig ervenyes es sokba kerul.

Ha papir kell mindegy. A BME, ECL, TELC, Euroexam mind jo, a tobbi talan kisse gyogynyelvvizsga(az origo meg ketnyelvu). Kulfoldre majd raer ha ott leszel es kernek.

2023. márc. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!