Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Telc C1 angol nyelvvizsgáról...

Telc C1 angol nyelvvizsgáról vélemények?

Figyelt kérdés
Szombaton voltam vizsgán, és nagyon nehéznek éreztem pedig amúgy nagyon jól megy az angol, szerintem az írásbelim nem lett jó, valakinek esetleg van hasonló tapasztalata, és átment?

2023. márc. 26. 20:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
43%

"valakinek esetleg van hasonló tapasztalata, és átment?"


A kérdésnek nincs semmi értelme ugyanis attól ha benyögném hogy igen hasonló tapasztalatom volt de átmentem az semmi hatással nincs arra hogy te át mész-e vagy sem. Teljesen más tudásszinttel rendelkezünk és az hogy mit érzünk nehéznek vagy nem, teljesen szubjektív.


De tessék megválaszolom a kérdést: 12 éve felsőfokú nyelvvizsgáztam, nem éreztem nehéznek és meg is lett.

2023. márc. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, mondjál már valami konkrétumot. Az "írásbeli" több részből áll. Melyik része volt nehéz? Miért?
2023. márc. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
De, ha “tobb evet” eltel Angliaban, akkor miert parazol? Vagy nincs biztos tudasod, vagy semmire idegeskedsz, vagy csak eppen ki akartad irni, hogy “tobb evet” eltel Angliaban?
2023. márc. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ami a #12 kérést illeti, ezek szerint azt sem fogta fel, mi a feladat.
2023. márc. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!