Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lefordítaná valaki ezt a...

Hosszúhajú kérdése:

Lefordítaná valaki ezt a pikáns angol részt? 2 perc jutyub?

Figyelt kérdés

a dirty dancing főszereplője beszél ebben a részben a kivágott meztelen jelenetekről.

35.32-től 37.20 ig. https://www.youtube.com/watch?v=iXigVl0sPiY&t=10s

köszönöm!



2023. márc. 30. 07:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hát így, ahogy csinálod! 😀
2023. jún. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Én úgy értelmezem, hogy a vetítésen nem tetszettek nekik a felvett jelenetek, mert ő nem engedte, hogy a forgatáson kilátszódjanak az intim részek (mellbimbó, nemiszőrzet), vagy hogy benne legyen bármilyen intim nyílás de ugyanakkor a fanszőrzete mindenkinek látszódott. Kellett volna egy szerződést kötnie, hogy bele egyezik a pikánsabb jelenetekbe, de aztán igazat adtak neki és megmaradhatott a film azok nélkül.
2023. okt. 29. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

12. nem gondoltam volna hogy ilyen bonyolult lesz.

de hogy érted azt hogy "de ugyanakkor a fanszőrzete mindenkinek látszódott." hogy látszódhatott ki, ha nem engedte hogy kilátszódjon?

vagy úgy érted hogy a forgatáson volt kilátszódott dolog, de jennifer nem engedte hogy bekerüljön? de hát nem tudta hogy veszi a kamera? felvették, tudta is hogy felveszik, de nem engedte? akkor minek vették fel? de azt írod a forgatáson nem engedte, hogy kilátszódjanak. akkor ezek szerint nem is forgattak úgy hogy kilátszódott?

jaj ez az angol....elkezdek olaszul...

2023. okt. 29. 05:08
 14/16 anonim ***** válasza:

Ne hidd, hogy az könnyebb lesz...

Egybként, egy dolog, hogy mit esz fel az operatőr, és egy másik, hogy mi kerül ebből bele a filmbe. Mindig sokkal többet felvesznek annál, amit te végül a filmen látsz. Ez a vágás során dől el, amit pl a szerződésbe n foglaltak is befolyásolnak, túl az alkotói koncepción.

2023. okt. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Szerintem arra gondol, hogy látszódott, de nem akarta, hogy a filmben benne legyen. Azzal kezdi, hogy neki ez kitétel volt, hogy ne látszódjon semmi.

(Gondolom tapaszokat használtak és azokat eltakarni a filmben mintha ott se lennének nem egyszerű, de ez csak következtetés).

És aztán mondja, hogy megkérték, hogy vállalja be a pucérkodást, de nem vállalta. (Ez mondjuk elég hiteltelen mert egyszer régebben olvastam, hogy Jennifernek volt pucér jelenete a filmben, amit nem engedett, hogy benne maradjon).

És aztán mondták neki, hogy nem az ő hibája, ez az egy rész maradjon így, ahogy akarják, amúgy sem sokan fogják megnézni ezt a filmet. (Akkoriban úgy gondolták a készítők, hogy a film nem fog befutni).

2023. okt. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

hálás vagyok a sok értelmezése segítségért!


kezd összeállni. amit olvastál hogy volt pucér jelenete de nem engedte hogy benne maradjon, ezt ő mondta, vagycsak egy írás volt róla? azért kérdem mert én is olvastam egyébként hogy ilyen meg olyan durva volt, meg nem akarták hogy lássa patrick felesége ezért kivágták - szóval sok mese kering. de én csak azt hiszem el amit maga a szereplő mesél el, ez esetben jennifer. egyébként - kicsit elkalandozva az angoltól, én azt olvastam jennifertől, saját magától hogy az egyik d.d. előtti filmben meztelenül kellett volna lennie egy jelenetben de nem vállalta úgy. ( nem az a megmutatom típus )

lényeg a lényeg -visszatérve az angolra - a szövegben lehet hogy úgy érti hogy a forgatáson látszott, de a filmbe nem engedte.

egyébként most jut eszembe, - ez megint nem angol - de az a reggeli jelenet amikor először patricknál ébred, ott mikor odabújik hozzá, és a melleit a paplannal takarja el, ott bugyi van rajta. egy pillanatra látszik csak kb fél másodpercre ahogy megfordul, alig lehet kiszúrni. valahogy ezért hiszem nehezen hogy a forgatáson látszott minden.

2023. okt. 29. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!