Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Volt már rossz tapasztalatod...

Volt már rossz tapasztalatod magántanárral?

Figyelt kérdés

Volt már rossz tapasztalatod magántanárral aki idegennyelvet tanított neked?

Én először facebook csoportban találtam egy magántanárt,a többiek nagyon dícsérték hogy tök jó tanár és jól tanít angolul,majd megcsinálta velem párszor hogy online óra közben magamra hagyott 20-25 percekre,amikor szóvá tettem akkor meg nagy nyájas hangon elkezdte mondani,hogy "deháát mondtam hogy jövök nemsokára"

Aztán online óra közben elkezdett főzni,meg hasonlók.

Szóval zavart hogy nem 100%ban figyel rám.


Nektek milyen rossz tapasztalatotok van magántanárokkal?



2023. ápr. 2. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

1 Miért kell lenézni a másikat egyből? Nem szégyen a magántanár, mert nem mindenkinek megy olyan jól minden de nem ez az intelligencia kérdése, hanem az hogy nem vágunk ilyeneket a másik fejéhez!

Kérdező, nekem volt nemtörődöm magántanárom, érdemben ne mtudott segíteni de jókat beszélgettünk meg nácis filmeket néztünk meg adott kaját egyszer. Aztán nem jártam utána mert kiakadt hogy nem értek semmit.

2023. ápr. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem annyi volt, hogy nyelvvizsgára készültem. Elkezdte a tanár magyarázni, hogy milyen alapról indulunk. Mondtam, hogy már van egy középfokú vizsgám és a felsőfokúra készülök. Anélkül, hogy az adott nyelven két szót váltottunk volna, közölte, hogy ahhoz még nem elég a nyelvtudásom. Simán megkaptam 3 hónap után a felsőfokot.

A magántanár abban érdekelt, hogy sokáig megmaradjon a biztosan fizető tanítvány.

2023. ápr. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem közvetlenül nem, de a feleségemnek igen: ott is dícsérték a tanárt, aztán egy rakást pénzt elkért, és az órák nagy része azzal telt, hogy feladatlapokat töltöttek ki.


De őszintén, biztos vagyok benne, hogy engem is írtak már le magántanárként, amikor az illető egy óra után többé nem jelentkezett. :D

2023. ápr. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem nyelvtanárral, hanem egyetemi felkészítő tanárral voltak rossz tapasztalataim, nem értettem meg, ahogy magyarázott, össze-vissza beszélt. 2 óra után mondtam neki, hogy bocs, ez így nem fog menni, én nem ezért fizetek. Kerestem egy másikat, ő jó volt.


A másik pedig az autós okatóm volt, ő meg vallahogy annyira arrogáns bunkó volt, hogy őt is otthagytam, és egy másik oktatóhoz mentem át.

2023. ápr. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, 20 körül voltam, 30as női angoltanár.


60 perces magánórákat beszéltünk meg. Angolozgatunk az órán, majd egyszer hallom, hogy jön hozzá valaki, akit leültetett egy másik helyiségben. Aztán vele is angolozni kezdett :D Egész árat kellett fizetnem.

Gondoltam, egyszeri alkalom, legközelebb már ültünk 3 különböző helyiségben egy órán.

Hazamentem, és írtam neki smst, hogy többet nem megyek. Azóta azt hiszem, már nem is tanít szerencsére.


A többi angoltanárom "csak" baromi unalmas órákat tartottak, de azért meglett a középfokú. Viszont azóta már a felsőt súrolom, és egyedül jutottam el ide, magántanár nekem max. beszédfejlesztésre kéne majd. Más hasznukat én nem tapasztaltam, a nyelvtant sem magyarázták vmi jól.

2023. szept. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!