Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan lehet megcsinálni...

Hogyan lehet megcsinálni legegyszerübben a nyelvizsgat? Hogy kezdjem el ezt az egészet? adjátok tanácsot lényszi

Figyelt kérdés
Én már nem tudom mióta készülök nyelvizsgára és mindig nehezen értem úgyhogy akinek megvolt a nyelvizsgája könnyen míg tudja mondani mi volt ennek az egésznek a menete.
2023. ápr. 13. 12:59
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

1, ha tudod magadról, hogy a szóbeli vagy az írásbeli rész lényegesen jobban megy, akkor válasz olyan komplex nyelvvizsgát, ahol a két rész átlagának kell csak 60%-nak lennie.(pl origo)

2, a levél. Egy-egy nyelvvizsgatípusnál szinte mindig nagyon hasonló témájú a levél(pl barátod tanácsot kér tőled valamiben). Ha nem vagy jó angol szövegalkotásból, akkor kb fél délután alatt bemagolható bő egy tucat mondat. Ami szinte bármilyen ilyen levél elejére és végére beírható. Ezzel még nincs meg a levél, de időben sokat nyersz, és a levél eleje és vége nyelvtanilag is biztos jó.

2023. ápr. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!