Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van olyan hogy valaki alkalmat...

Van olyan hogy valaki alkalmatlan az idegen nyelvtanulashoz?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 24. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Az analfabéták és az értelmi fogyatékosok
2023. ápr. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van. Ismerek több olyan embert, akik más területeken kiválóak, pl. természettudományban, de mellette nagyon nehezen tanulnak idegen nyelvet. Mindenkinek más a fókusza az életben és mindenki másban jó. Én pl. nyelvtanulásban jó vagyok, de matekból végig bukdácsoltam és végül fel is mentettek a matekérettségi alól. Azóta sem kellett az alapműveleteknél több tudást használnom, szóval teljesen jól megvagyok. Ha valaki talál egy olyan munkakört, ahol nincs szükség idegen nyelvre, akkor remekül el tud lenni akár élete végéig.
2023. ápr. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mernokire keszulok es botrany a nyelverzekem :(
2023. ápr. 24. 19:34
 4/5 anonim ***** válasza:
14%

olyan van, hogy valaki hisztizik és veri magát a földhöz, hogy de ő nem tud idegen nyelveket tanulni, mert nincs kedve leülni a sggére és megtanulni a leckéjét... meg olyan aki majd megoldja magától, mert ugyebár minden iskola és nyelvtanár hülye, játszogat egy kicsit a duolingóval meg vesz valami teleshopos stílusú világmegváltó "nyelvkurzust"/kuruzslást, majd elmegy középfokúzni a semmi tudásával, megbukik, és megint a rendszer hülye nem ő.

egy sm-es nő mondta sokszor kölyökkoromban, anyám barátnője, hogy lehetetlenség nincs, csak tehetetlenség.

2023. ápr. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Több ezer alkatrészből álló kapcsrajzot fejből felvázolom.

Diplomához angol alapfok kínkeserv, pedig ami szakmaiból kell az már elötte ment.

2023. máj. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!