Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tavaly emelt angol érettségit...

Találd ki77 kérdése:

Tavaly emelt angol érettségit csináltam, 52% os lett, de azóta nem angoloztam és most szeretnék egy B2 középfokú nyelvizsgát , egy hónap alatt fel lehet készülni?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 28. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. ápr. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne lehetetlen, de neked biztosan nem sikerülne. Egy évig semmit nem csináltál ezért, akkor most honnan lesz motivációd?
2023. ápr. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Ez nagyon gyenge eredmény én B2 nyelvvizsga után 97% angol érettségit írtam. 52%-os szint az nagyon karcsú, a nyelvvizsga nehezebb az érettségitől
2023. ápr. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha egy éve nem angoloztál egyáltalán, akkor már nagyon kirázódtál ebből az egész dologból, 1 hónap nagyon kevés idő, hogy mindent újra feleleveníts. Érdemes lenne pár B2-es nyelvvizsga mintafeladatot megoldanod, hogy lásd, hogy milyen szinten vagy.
2023. ápr. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nem kell ennyire elsietni, elég minden nap egy kicsit tanulni.

Van egy csomó jó instaoldal ahol angolt oktatnak.

Pl.: @angolozzunk

@englishmind

@angolultanulunk (ez az enyém lol :).

Sok sikert!

2023. máj. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!