Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 2 év alatt meglehet tanulni...

2 év alatt meglehet tanulni perfektül franciául, ha napi 2-3 órát tanulom, plusz eljárok tanárhoz is?

Figyelt kérdés

2023. máj. 2. 23:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez alatt a 2 év alatt tényleg nagyon ráfekszel, akkor egy középfok összejöhet, talán a felsőfokot is megközelítheted, de ehhez szerintem már az kell, hogy nagyon jó legyen a nyelvérzéked és nagy előny, ha beszélsz más újlatin nyelveket.
2023. máj. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, eddig nem igazán volt időm reagálni rájuk. De egyébként igen társalgásszinten szeretnék megtanulni, a nyelvérzékem úgy érzem kiváló, bár mint írtam eddig angolt és németet tanultam, és a német hihetetlen gyorsasággal ragadt rám, az angol meg eleve egy könnyű nyelv, szóval nem tudom, hogy a franciához mennyire lesz erzekem. Eredetileg amúgy oroszt akartam tanulni, viszont arról lemondtam a cirokbetűk miatt.
2023. máj. 3. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!