Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origó angol B2 kétnyelvű...

Origó angol B2 kétnyelvű nyelvvizsgán lehet szótárt használni?

Figyelt kérdés
Kérlek ne mondjátok h menjek a honlapra, mert ott nem találtam egyértelmű infót

#angol #ELTE #Origo #Nyelvvizyga
2023. máj. 12. 09:52
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
A vizsgaszabályzatot keresd a honlapon, abban van benne.
2023. máj. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Pedig ennél egyértelműbben nem lehet leírni a weboldalon. Ha beírtad volna a keresőjükbe, hogy "szótár", megtaláltad volna ezt:

[link]

2023. máj. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Hogyne, de szótárat csak a bénák használnak én egyenesen tolmáccsal érkeztem és úgy csináltam meg az angol középfokot
2023. máj. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#2 beírtam, de nekem nem dob ki notmális választ rá, egy igennel vagy egy nemmel légyszíves válaszoljon valaki
2023. máj. 12. 15:15
 5/10 anonim ***** válasza:
Most már nem kell beírni, hiszen adott egy linket. Csak kattints rá.
2023. máj. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Aha, szóval neked érdekes módon mást ad ki a kereső...

Egyébként a linkelt oldalon szerepel a válasz. Azért arra vedd már a fáradságot, hogy legalább azt elolvasod.

2023. máj. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"beírtam, de nekem nem dob ki notmális választ rá"


A #2 hozzászólásban szereplő linkben egyértelműen szerepel a kérdésedre a válasz.

2023. máj. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

szia, én ebben a hónapban voltam, lehetett használni írásbelin

a beszédértésnél azt írta honlap, hogy nem szabad, de nagyon sokan hoztak, és a 3x szöveg lejátszás után engedte a felügyelő tanár a használatot (bár nem tudom, hogy ki mire ment vele, mert 3 perc alatt nem nagyon van időd a kérdésekre válaszolni + szótárazgatni)

szóbelin nem lehet

2023. máj. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%
Irasbelin lehet szotart hasznalni, hallot szoveg ertesnel felesleges lenne a szotar hisz ido sincs ra, illetve szobelin nem lehet hasznalni
2023. máj. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"hallot szoveg ertesnel felesleges lenne a szotar hisz ido sincs ra"

Ha valaki nem akkor lát életében először közvetlen közelről nyomtatott szótárat, akkor egy-két kulcsszót, ami nagyon kéne neki, simán meg tud nézni benne, és már az is nagy segítség lehet.

2023. máj. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!