Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Akik angolt tanultok, tudtok...

Akik angolt tanultok, tudtok angolul gondolkodni?

Figyelt kérdés
Ha igen, mennyi ido utan jott el ez a szint?
2023. máj. 14. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudok angolul gondolkozni, de nem tudom mikor jott el ez a szint. Szerintem akkortajt, hogy angolul kezdtem el olvasni a konyveket, olyan 8. osztaly korul.
2023. máj. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nekem egyszerüen nem megy, és mindent folyamat fejben fordítok
2023. máj. 14. 14:43
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudok.


Nem tudom, hány év után, régóta tanulom a nyelvet. Nyilván el kell oda jutni, hogy az ember ezen a nyelven tanuljon új dolgokat, olvasson, előadásokat hallgasson stb.

2023. máj. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Természetes folyamat volt nekem. Nem tudom mikor kezdtem el
2023. máj. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen. Akkor tanultam meg, amikor 2 hétig külföldön voltam egy táborban, ahol én voltam egyedül magyar, úgyhogy rá voltam kényszerülve.
2023. máj. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
30%
Arról adok tanácsot, amit még én is tanulok. Angol szöveget olvasok a nyelvkönyvből, hangosan, gyorsabban, többször. A sikerélmény megvan, aztán nyelvtanulós szövegeket, a könyv még várat magára. De hangosan, figyelve a kiejtésre, aztán csak el jön nekem is a Kánaán:))))
2023. máj. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!