Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyi idő alatt tudok megtanu...

Mennyi idő alatt tudok megtanulni angolul?

Figyelt kérdés
Soha nem tanultam, csak pár szót tudok, azt is csak zenékből, viszont németül folyékonyan beszélek.

2023. máj. 14. 20:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha azon nem akadsz fenn túlságosan, hogy nem megtippelhető a kiejtés, akkor menni fog. Ha fennakadsz rajta, akkor is, csak akkor lassabban. :)
2023. máj. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hát, a "meg"-tanulni az olyan befejezett hangulatú. Szóval, hogy az angol nyelvészeti akadémia elnökének választanak meg jövőre. Vagy csak arról van szó, hogy valami középfokosan tudni? Az egy kicsit más.


Nekem az a tapasztalatom, hogy amikor hasonlóságra számít az ember a német alapján, vagy viszont, akkor biztosan nem lesz hasonlóság.

2023. máj. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem hasonlít. Amúgy szeretnék társalgási szinten beszélni, jó lenne nyaraláskor, meg az az igazság, hogy én már nem tervezek Magyarországra. Szóval párválasztásnál is jól jönne, mert oké hogy németül beszélek, de pl ha mondjuk egy franciával jönnek össze, vagy egy szerbbel, akkor csak angolul tudnánk kommunikálni.
2023. máj. 14. 23:06
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

"Tudom, hogy nem hasonlít"

Csakhogy én nem ezt Írtam. Hanem azt, hogy mikor arra számítasz, az nem fog bejönni. Ez azt is jelenti, hogy sokszor hasonlít.

2023. máj. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!