Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan gyakorolhatom a hallás...

Hogyan gyakorolhatom a hallás utáni szövegértést olasz nyelven kezdő szinten?

Figyelt kérdés

Jelenleg A1-A2 szinten vagyok, és úgy gondolom az én szintemen még nem éri meg hallás utáni szövegértéses feladatokat tartalmazó nyelvkönyvet vásárolni. Először fejleszteni és gyakorolni akarom a nyelvtant és a szókincset. Azonban ezzel párhuzamosan mégiscsak szeretném ingyenesen gyakorolni a hallgatást.

Tudnátok ajánlani olyan youtube csatornákat, amelyen a szintemnek megfelelő olasz nyelvű videókat készítenek különböző témákban? De igazából bármilyen tanácsnak örülnék.



2023. jún. 3. 18:04
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én a Learn Italian With Teacher Stefano csatornát nagyon tudom ajánlani. Kb én is akkor kezdtem el nézni amikor ilyen szinten voltam.


Szerintem könnyű megérteni, mert lassan és artikuláltan beszél, plusz minden videójához van olasz és angol felirat is. Ja, és van egy podcastja is, ott vannak direkt kezdőknek szóló részek is.

2023. jún. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!